Napište nám
Po–Pá: 7:00–15:30

Atypické obaly
na míru

Zajistíme vám návrh a výrobu atypických obalů a exportních balení na míru

Získáte atypické
obaly na míru
Dodáváme velké
i malé série
Zajistíme zakázkový
potisk
Obaly zasíláme
po ČR a SR

Projekce a realizace nestandardních obalů

favikona | Staré Město | STAPAK

Hledáte obaly pro atypické výrobky a zboží? Čeká vás zabalení a přeprava nadrozměrných zásilek? Sháníte obalové materiály na míru? U nás jste správně! Máme pro vás připraveny komplexní služby v oblasti projekce a výroby atypických obalových materiálů.

Postaráme se o:

Navrhneme atypické obaly

Sdělte nám vaše požadavky o zboží, které si přejete zabalit, o jeho rozměrech i o požadované ochraně vůči vnějším vlivům. Na základě vašich informací připravíme návrh ideální skladby obalů, navrhneme balicí schéma a připravíme podklady pro výrobu obalových materiálů atypických rozměrů.

Vyrobíme obaly na míru

Jakmile návrh schválíte, zadáme technickou projekci atypického obalu do výroby. Dobře si uvědomujeme, jak je náročné získat obalové materiály na míru. Atypické obaly proto dodáváme od jednoho kusu.

Poradíme s výběrem materiálů

Charakteru výrobku přizpůsobíme výběr obalových materiálů. Pro základní ochranu zboží před vlhkostí a prachem vám nabízíme vysoce pružné, odolné a netoxické LDPE, HDPE a PP fólie. Tyto obaly nabízíme také v antistatické a antikorozní variantě. Elektroniku a křehké součástky doporučujeme zabalit do pěnové nebo bublinkové fólie, která zboží ochrání před otřesy a drobnými nárazy. Jako finální svrchní obal slouží kartonáž fixovaný průtažnou fólií. Pro zpevnění a ochranu okrajů nabízíme také papírové a plastové hrany. Na přání vám na všechny obaly zhotovíme reklamní a informační potisk.

Objednejte si zakázkovou výrobu obalů

Využijte návrh a výrobu nestandardních obalů na míru. Získejte profesionální obalové služby. Zavolejte nám a domluvte si schůzku. Sídlíme ve Starém Městě v okrese Uherské Hradiště, ale působíme po celé České a Slovenské republice. Součástí našich služeb je také prodej stříkacích systémů pro lakovny a distribuce dávkovacích systémů pro průmyslovou automatizaci.

favikona | Staré Město | STAPAK

Postup realizace

1

KontaktováníZavolejte nám, navštivte nás nebo nám napište e-mail a sdělte nám své požadavky.

2

Vytvoření objednávkyNa základě vaší poptávky vytvoříme objednávku a sdělíme vám termín doručení.

3

Expedice zbožíZboží vám přímo doručíme, připravíme k osobnímu odběru nebo odešleme přepravní firmou.