Napište nám
Po–Pá: 7:00–15:30

Fixace, výplně, obalová technika

Nabízíme široký
sortiment
Získáte kvalitní
techniku
Skladem máme
náhradní díly
Provádíme servis
do 48 hodin

Obalové výplně a fixace zboží

favikona | Staré Město | STAPAK

Poskytujeme vám kompletní sortiment výplní pro balení zboží. Dodáváme vám EPE fixace, PET krabičky, ochranné sítě, EPS polystyren, dutinkové polypropylenové desky a další obalové výplně. Provádíme návrhy a řešení nestandardních obalů. Zhotovíme vám speciální fixace pomocí pěny EPE a PUR různých hustot. Speciální fixace realizujeme jak pro interní potřebu ve formě technologických přípravků, tak i jako hotové produkty dodávané zákazníkům na míru. 

Dodáváme:

Prodej obalové techniky a strojů

Dodáváme vám kvalitní obalovou techniku, která vám zjednoduší balení zboží a manipulaci s obalovými materiály. Nabízíme vám široký sortiment obalové techniky a strojů. 

Vyberete si ruční i strojní odvinovače fólií, odvinovače lepicích pásek, řezačky a svářečky fólií, dávkovače PUR pěny a další nástroje. Součástí našeho sortimentu jsou náhradní díly na řezačky a svářečky fólií a na další obalové stroje. 

Dodáváme:

Zavolejte nám

Získejte více informací o dodávané obalové technice. Zavolejte nám. Seznámíme vás s naší nabídkou a ochotně vám poradíme s výběrem. Dále vám poskytujeme LDPE fólie, HDPE fólie, stretch fólie a další obalové materiály za výhodné ceny. STAPAK, spol. s r.o. Staré Město – váš spolehlivý dodavatel obalových materiálů a obalové techniky.

favikona | Staré Město | STAPAK

Postup realizace

1

KontaktováníZavolejte nám, navštivte nás nebo nám napište e-mail a sdělte nám své požadavky.

2

Vytvoření objednávkyNa základě vaší poptávky vytvoříme objednávku a sdělíme vám termín doručení.

3

Expedice zbožíZboží vám přímo doručíme, připravíme k osobnímu odběru nebo odešleme přepravní firmou.